יישור שיניים בשיטה חדשנית

אירודנטיס היא שיטה חדשנית ליישור שיניים, שבה - לראשונה בעולם - רק מספר שעות שימוש בְלילה מספיקות כדי להגיע לתוצאה מושלמת.

הטיפול מתבצע מתי שנוח לכם – בזמן השינה, בערב או מול הטלוויזיה - ובשאר היום אתם חופשיים, ללא כל אביזר או התקן בפה. ללא ברזלים על השיניים, ללא הפרעה בדיבור או באכילה, ובלי שאף אחד יראה או ידע – וזה אפילו בריא יותר מטיפול אורתודונטי רגיל.
כמו בכל טיפול, גם כאן צריך להתמיד, אבל דרושות פחות ממחצית שעות הטיפול הדרושות בשיטות אחרות.

בשיטות מסורתיות מדביקים על השניים סמכים קבועים מברזל לחודשים ארוכים, לעיתים עד שנתיים. שיטה נוספת עושה שימוש בקשתיות פלסטיק שמצריכות הרכבה במשך כל שעות היום, וחייבות ללכת אתך לכל מקום- ללימודים, לפגישות או לעבודה...

בניגוד לשיטות אלו, באירודנטיס יישור השיניים מתבצע ביעילות תוך פחות ממחצית זמן השימוש – רק מספר שעות בכל לילה – וזאת באמצעות התקן חכם מבוקר מחשב.

בזמן ההרכבה, ובלי שתרגישו, בקר ממוחשב מייצר מיקרו-פולסים עדינים על השיניים. פעימות מבוקרות אלו הן שמאפשרות את מהלך השן האופטימלי והבריא ביותר, ומובילות את השיניים בהתאם לתוכנית הטיפול שקבע הרופא.

 אירודנטיס - Aerodentis

"כשפגשתי לראשונה את ארודנטיס הייתי מאד נרגש. כבר הרבה שנים שמחקרים מראים שכוחות פולסטיביים מבוקרים הם בריאים יותר לעצמות הלסת ולשורשי השיניים מלחץ סטטי כמו בשיטות הישנות. פעימות כאלה מחקות את המחזורים הטבעיים בגוף, ומונעים כאב בטווח הקצר ופגיעה בשורשי השיניים בטווח הארוך. הבעיה הייתה שעד היום לא פותחה טכנולוגיה שרתמה את הידע הזה והפכה אותו לשיטת טיפול.

אירודנטיס עושה בדיוק את זה - שיטה שבה הלחץ על השן אינו קבוע אלא דינאמי, ומחזורי. טוב יותר מנקודת מבט רפואית, אפקטיבי ביישור שיניים, בטוח לשימוש וגם יותר נוח.
אירודנטיס היא באמת העתיד של מקצוע האורטודונטיה, ולכן – למרות שאני לא עובד שם - אני ממליץ עליה לכל המטופלים שלי שנמצאו מתאימים, וגם מציג אותה לרופאים בהרצאות בכנסים מקצועיים.”
הכירו את חזית הטכנולוגיה של אירודנטיס:

פלטה חכמה – את הפלטה מרכיבים רק בזמן השינה בלילה, או בכל זמן שנוח לכם. בתוך הפלטה יש יחידה שפועמת בעדינות במחזוריות קבועה לאורך כל שעות הטיפול. אויר דחוס שמגיע מהבקר, מאפשרת את פעולת הפעימה.

בקר ממוחשב – גם כשאתם לא אצל האורתודונט, הוא נמצא אצלכם. עוקב אחרי מהלך הטיפול ומתאים אותו בהתאם להתקדמות בפועל. כרטיס זיכרון נשלף מכיל את כל המידע על הטיפול וההתקדמות שלכם. בביקורים התקופתיים הרופא יקרא את המידע שבכרטיס ויתאים לפיו את המשך תוכנית הטיפול.

לפניכם תשובות לשאלות נפוצות.
אם יש לכם עוד שאלות, תוכלו להפנות אותן למרפאתנו.

מה עיקרון הפעולה של אירודנטיס (Aerodentis)
Aerodentis הינה פלטה דקה הכוללת את מצב השיניים לפני הטיפול ומצב השיניים הרצוי בתום הטיפול. בפלטה מצויה צינורית אויר גמישה אשר מזיזה בעדינות ובאופן מבוקר את השיניים ממצב התחלתי למצב הסופי ע"פ תכנית הטיפול שקובע האורתודונט המטפל.

למי נועדה שיטת טיפול זו ?
שיטת אירודנטיס נועדה עבור מטופלים אשר סובלים מליקויי סגר (שיניים עקומות), אשר חשוב להם ליישר את שיניהם בצורה אסטטית והם אינם מעוניינים להרכיב מכשור על השיניים במשך היום.

עבור מי מתאימה שיטת טיפול זו ?
השיטה מתאימה למטופלים מגיל 8-70 .
המכשיר אינו מתאים לכל המקרים של ליקויי שיניים, ועל כן את ההתאמה לטיפול נקבעת ע"י הרופא המטפל.

• כמה זמן אורך הטיפול בעזרת Aerodentis ?
משך הטיפול הינו אינדיבידואלי ומושפע בין השאר מליקוי הסגר של המטופל, גילו, ובתגובה הביולוגית. טיפול ממוצע יכול לקחת בין 9-36 חודשים. בכל מקרה הטיפול לא צפוי להיות יותר ארוך מטיפולים מקבילים (קוביות, סמכים וקשתיות)

• האם כואב ליישר שיניים ?
באירודנטיס המטופל אינו חש כאב, מאחר שהשיטה פועלת בפעימות עדינות, בהתאם למחזור הטבעי של הגוף. בשיטות אורתודנטיות אחרות מופעל לחץ קבוע על השיניים, שגורם לאי נוחות ואף לכאבים. כאמור, בשיטת הטיפולשל אירודנטיס אין כל כאבים.

 טלפון:* דואר אלקטרוני: שם מלא*
מומחה יישור שיניים

ד"ר תמר פינקלשטיין - מומחית ליישור שיניים


יישור שיניים מאפשר לכל אדם, בכל גיל, להגיע לחיוך בריא ויפה המשפר את ההופעה החיצונית ותורם להרגשה טובה ולביטחון עצמי גבוה.

:שיטות הטיפול במרפאתנו

שיטת Invisalign

שיטת Incognito

שיטת DAMON

שיטת אירודנטיס

מגן שיניים

פורום יישור שיניים / אורתודונטיה
יישור שיניים בשיטת אירודנטיס