טיפול אסתטי באמצאות סמכים פנימיים

יישור שיניים מהיר באמצעות טיפול "בלתי נראה" ע"י סמכים פנימיים (Incognito).


הסמכים הפנימיים מודבקים על גבי החלק הפנימי של השיניים ולכן אינם נראים כלל!
ישנם סוגים שונים של סמכים פנימיים. אנו משתמשים בסמכים המיוצרים במעבדה מיוחדת המתאימה לכל שן את הסמך האידיאלי לה(incognito-קישור לאתר). התאמה זו מקטינה כמעט באופן מוחלט את אי הנוחות הנגרמת ללשון בהדבקת סמכים פנימיים אחרים.

סמכים פנימיים


לפרטים נוספים לחצו על תמונת הקטלוג יישור שיניים פנימייישור שיניים פנימי בשיטת Incognito


אינקוגניטו מכשור לינגואלי בלתי נראה - ליישור שיניים מהיר
יתרון ברור למטופלים בכל קשת הגילאים.

חיוך אטרקטיבי הוא נכס חשוב, הוא תורם לביטחון ולדימוי העצמי בכל גיל.

אם בילית את חייך נזהר מלחייך או מסתיר את שיניך מאחורי הידיים, הרי שסמכים (התקן אורתודונטי) יכולים לשנות את חייך, לא תהסס עוד לצחוק בחופשיות ולשוחח עם אחרים.

טיפול אורתודונטי ישפר גם את בריאות השיניים והשמירה עליהן ועל ניקיון החניכיים תהא קלה יותר, גם המנשך יכול להפוך נוח יותר. כאשר טיפולים מתקנים מומלצים או הכרחיים, בין אם מבחינה אסתטית או מבחינה רפואית, אנו סומכים על האורתודונטים. אורתודונט הוא רופא שיניים המתמחה ביישור שיניים ולסתות.

יישור שיניים פנימי

אורתודונט הוא אדריכל תוך שתפקידו ליישר את השיניים תוך שמירה על אסתטיקת הפנים וסגר פה נכון ונוח. עליך להיות מרוצה מן החיוך החדש שלך, השינים צריכות להיסגר בנוחות לשם דיבור, אכילה וחיוך.

הזנחת בעיות אורתודונטיות עלולה להתדרדר ולהוביל לעששת, מחלות חניכיים, הרס העצם המחזיקה את השיניים במקום ולבעיות לעיסה ועיכול. בעיות אורתודונטיות יכולות לגרום לחריגה בפני השטח של השיניים, פעולת לעיסה לא טובה, לחץ מוגזם על רקמת החניכיים והעצם התומכים בשיניים או חוסר תיאום בין מפרקי הלסת, שלעיתים יובילו לכאבי ראש כרוניים, כאבי פנים וצוואר. בבעיות חמורות יותר העלולות להתפתח במשך השנים.

טיפול ע"י אורתודונט לתיקון הבעיה מוקדם ככל האפשר, יהיה זול יותר מטיפול שיניים משקם
הצלחת הטיפול האורתודונטי אינה קלה ומביאה בחשבון היבטים רבים: מקצועיות הרופא, דיוק ורמת ביצוע טובה של המכשור שנבחר, נוחות המטופל, מעורבותו ושיתוף הפעולה מצידו במהלך הטיפול.
גם בקרב בני נוער, סמכים (קוביות מתכת) נחשבים אביזר מכוער ומבוגרים מסיבות אישיות או מקצועיות נמנעים מן השימוש בסמכים חיצוניים. במיוחד היום כשטיפול אופטימאלי הוא חלק בלתי נפרד מאסתטיקה, יישור שיניים מהיר הוא אתגר אמיתי. אתגר זה עולה בקנה אחד עם המוטו של המערכת הלינגואלית - אינקוגניטו.

המערכת הלינגואלית של אינקוגניטו מודבקת לצד הפנימי של השן ובכך מציעה פיתרון דיסקרטי ונוח ליישור שיניים. הבסיס לטיפול זה היעיל והבלתי נראה טמון בטכנולוגיה החדשנית לייצור סמכים מזהב טהור ליתר דיוק המותאמים אישית בדיוק מירבי לכל שן ולכל מטופל בנפרד.

מערכת האינקוגניטו מעוצבת ומופקת ע"י מחשב לכל מטופל בנפרד ובהתאמה אישית במעבדה בגרמניה. על מנת להבטיח טיפול בסטנדטים הגבוהים ביותר לכל מטופל, רשאים רק אורתודונטים שעברו הסמכה, לטפל ולהזמין את מערכת האינקוגניטו. רופאים אלה השלימו בהצלחה קורס הסמכה מקיף המועבר ע"י חברי הצוות הבכיר ומומחי אינקוגניטו. הרופא מכין תבנית מוטבעת מסיליקון המותאמת לשיניי הלקוח ושולח אותה למעבדה בגרמניה.

סמכים פנימיים בייצור חדשני

במעבדה הסמכים הספציפיים של אותו לקוח מעוצבים ומיוצרים ע"י מחשב בטכנולוגיה החדשנית CAD/CAM. סמכים בעיצוב בעל פרופיל נמוך במיוחד לגירוי מופחת בחלל הפה ולצמצום אי נוחות בדיבור ובמקביל, הסמכים בעלי שטח פנים גדול למקסם את אפקט ההדבקה ולהביא לתוצאות מושלמות.

יתרון בולט של מערכת האינקוגניטו, שכמערכת לינגואלית המודבקת לצד הפנימי של השן, לא ייווצרו נקודות וכתמים לבנים בחלק החיצוני של השן ובעת שהאורתודונטים מתאימים את השיטה הייחודית לחלק הפנימי של השיניים- המערכת נותרת בלתי נראית. אינקוגניטו הוא אכן הקוד להצלחת הטיפול - דיסקרטי, נוח ומותאם אישית לכל מטופל.

 למידע נוסף התקשרו למרפאה או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
טלפון:* דואר אלקטרוני: שם מלא*
מומחה יישור שיניים

ד"ר תמר פינקלשטיין - מומחית ליישור שיניים


יישור שיניים מאפשר לכל אדם, בכל גיל, להגיע לחיוך בריא ויפה המשפר את ההופעה החיצונית ותורם להרגשה טובה ולביטחון עצמי גבוה.

:שיטות הטיפול במרפאתנו

שיטת Invisalign

שיטת Incognito

שיטת DAMON

שיטת אירודנטיס

מגן שיניים

פורום יישור שיניים / אורתודונטיה
סמכים פנימיים, יישור שיניים פנימי